Czekając na sezon

Posted: June 17, 2016 in Na luzie, Sprzęt narciarski, Sprzęt snowboardowy
Tags: , ,

czekając na sezon narciarski

Wielu zapalonych narciarzy i snowboardzistów, dla których zimowe dyscypliny sportowe stanowią najlepszą rozrywkę, w okresie letnim mogą doświadczać lekkiego znużenia narastającym oczekiwaniem na nowy sezon.

Oczywiście taki stan dopada przeważnie te osoby, które nie posiadają lub nie przykładają uwagi do swoich innych pasji niekoniecznie zawiązanych ze sportami zimowymi, nie mają zaplanowanych wyjazdów wakacyjnych do krajów, gdzie można jeździć na nartach przez cały rok czy zwyczajnie pokochali tą dyscyplinę sportu na tyle mocno, że żadna inna nie daje im odpowiedniej frajdy i satysfakcji.

Radzić sobie w takich sytuacjach można na wiele sposobów, jednak najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest niewątpliwie znalezienie sobie pasji zastępczej, przykładowo jazdę na rowerze, na rolkach czy zainteresować się sportami wodnymi, takimi jak windsurfing czy coraz popularniejszy w Polsce kitesurfing. Różnorodność sportowa pozwoli nam nie tylko cieszyć się z każdej kolejnej pory w roku, ale sprawi także, że czas odliczany do sezonu zimowego przeminie znacznie szybciej.

Przeglądając oferty różnorodnych sklepów, które oferują nam sprzęt oraz odzież narciarską i snowboardową również można zauważyć, że wiele z nich poza rozlicznymi atrakcyjnymi ofertami sprzedażowymi, dodaje do swojej oferty również sprzęt przeznaczony do sportów wiosennych i letnich. Najczęściej są to właśnie rowery, łyżworolki czy bardzo popularne i nie wymagające dużego wysiłku deski typu longboard czy skimboardy przeznaczone do wodnych szaleństw na flatlandzie.

Z punktu widzenia sprzedawcy, taki zabieg wydaje się być bardzo korzystny, bowiem popyt na akcesoria stricte zimowe nie jest tak wielki jak przed, w trakcie oraz zaraz po sezonie narciarskim. Zdecydowana większość klientów zwyczajnie nie zawraca sobie głowy sprzętem narciarskim podczas gdy na zewnątrz jest ponad 30°C. Oczywiście są i osoby, które przez cały okres letni monitorują oferty sklepów narciarskich, aby znaleźć jak najlepszą ofertę i przygotować się już zawczasu na kolejny sezon szusowania. Letnie wyprzedaże to bowiem jedna z najlepszych okazji do uzupełnienia swojego ekwipunku w naprawdę jakościowy i markowy sprzęt po bardzo atrakcyjnej cenie.

Osobiście nie zaliczam się do osób, którym oferty sklepowe ściągają sen z powiek, chociaż muszę się przyznać, że od czasu do czasu w wolnej chwili rzucam okiem na kilka moich ulubionych sklepów narciarskich i przeglądam ich wyprzedaże, bowiem czasami można trafić na prawdziwą okazję, obok której nie sposób przejść obojętnie. Tym, którzy z utęsknieniem wyczekują pierwszego śniegu życzę wytrwałości, bowiem pogoda za oknami jeszcze szybko nie pozwoli nam na poszusowanie.

Wszystkich polujących na ciekawe okazje zakupowe zapraszam również do sprawdzenia letnich wyprzedaży w zaprzyjaźnionym sklepie narciarskim SnowShophttp://www.snowshop.pl/kurtki-narciarskie-i-snowboardowe-wyprzedaz

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s