Dla freestylowych wymiataczy narty Volkl Revolt.

Posted: March 23, 2016 in Sprzęt narciarski
Tags:

narty VolklZima powoli dobiega końca, jednak dopóki utrzymują się łaty śniegu jibbowi wyjadacze mają co robić. Jeśli szukasz uniwersalnego kombajnu do ciosania poręczy to z pewnością zainteresują Cię narty Volkl Revolt.

Jak mówi motto marki „całość jest warta więcej niż suma części” to idealnie oddaje charakterystykę sprzętu tej marki. Narty Volkl to produkty łączące najnowsze technologie oraz najwyższą jakość w połączeniu z pasją do narciarstwa dają mieszankę wybuchową. Narty z rodziny Freestylowej tego producenta to najwyższa światowa klasa.

Model Revolt to rewolucyjna narta skonstruowana bezpośrednio pod miejski jibbing. Dziewięćdziesięcio pięcio milimetrowy profil, camber pod wiązaniem oraz konctruckja Tip&Tail Rocker powodują, że jest idealnym narzędziem do freestylu. Rdzeń narty wykonany jest w technologii Multi Layer Woodcore co gwarantuje narcie stabilność, odpowiednią sztywność i sprężystość. Dodatkowo wykonanie rdzenia z drewna daje gwarancję trwałości modelu Revolt. Projektowanie we współpracy z Ahmetem Dadalim, jednym z lepszych narciaży miejskich powoduje, że narta spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych freestylowców.

Producent zaleca zastosowanie w narcie zapięć Marker Royal Family, które są czołówką zapięć z przeznaczeniem Freestyle.

Narty Volkl Revolt to nie tylko jibbowanie w miejskich przestrzeniach, narta według zaleceń producenta świetnie sprawdzi się również jako narta Big Air oraz Pipe’owa.

Poszukiwacze miejscówek w miejskiej scenerii jak i wyjadacze chopek i rynien z pewnością będą usatysfakcjonowani tym co oferuje w zamian Volkl Revolt. Jest to narta dla zawodowców jak i amatorów o wysokim stopniu zaawansowania w jeździe. Jeśli szukasz narty z najwyższej półki oferującej szerokie freestylowe zastosowanie oraz gwarancję trwałości i najnowocześniejszych technologii, to powinieneś się zainteresować nartą Volkl Revolt.

Advertisements
Comments
  1. JacekW says:

    Fajnie i syntetycznie napisany materiał, dzięki 🙂

    Pozdrawiam Jacek

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s