Wiązania Burton dla snowboardzistek o wysokich wymaganiach

Posted: November 3, 2015 in Sprzęt snowboardowy
Tags: ,

Burton to w chwili obecnej bodaj najbardziej rozpoznawalna firma na rynku snowboardowym. Producent przeznacza gigantyczne kwoty na reklamę, promocję, a przede wszystkim na rozwój nowych technologii. Jego wyroby, w tym również wiązania snowboardowe, są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z zastosowaniem nowoczesnych, autorskich rozwiązań technologicznych.

Wysokie wiązania Burton wytwarzane są w oparciu o technologię i materiały stosowane w przemyśle lotniczym. Możemy podzielić je na dwie grupy: wiązania snowboardowe montowane na tradycyjnych insertach oraz wiązania montowane na szynie. Modele z drugiej grupy mają w nazwach dopisek EST, a deski wyposażone w szynę montażową opatrzone są dopiskiem IST. Wiązania Burton nadal wyposażane są w tradycyjne zapinania na dwa paski.

Nowym, godnym uwagi modelem damskim są wiązania Burton Citizen Nurple 2016. Są propozycją dla osób ceniących przede wszystkim wygodę. Wyposażone są między innymi w system Re:Flex zapewniający elastyczność i obniżający wagę. Kształt wiązania jest dobrze dopasowany do buta, a strapy są miękkie i wygodne. Model jest już dostępny w sklepach i można wyposażyć się w niego na nadchodzący sezon.

Owe wiązania snowboardowe sprawdzają się zarówno podczas spokojnych zjazdów po łagodnych zboczach, jak i przy agresywnej jeździe w parku czy na railach. Są zatem dość uniwersalne i powinny wpasować się w potrzeby większości riderek na poziomie średnio zaawansowanym po zaawansowany. Jeśli stawiasz na jakość i trwałość, z pewnością będzie to wybór, który spełni Twoje oczekiwania.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s