Wiązania UNION The Kassmaster

Posted: March 3, 2015 in Sprzęt snowboardowy
Tags:

Dziś przedstawiamy wam wiązania z wyższej półki od jednego z najpopularniejszych producentów sprzętu snowboardowego, jakim jest oczywiście Union. Wiązania The Kassmaster należą do kolekcji limitowanej, a ich szata graficzna inspirowana jest tematyką… rybną.

Wiązania Union The Kassmaster należą do limitowanej kolekcji UNION CUSTOM HOUSE. Promodel to Danny Kass. Danny jest zaś fanem wędkowania – i stąd rybna inspiracja. Wiązania są ozdobione specjalną tematyczną grafiką.

Powstały na podstawie modelu Force. Mają wytrzymałą i lekka podstawę oraz highback o wielostrefowej sztywności łyżki, najsztywniejszej u podstawy i zmniejszającej sztywność ku górze oraz o odpowiednia sztywność w miejscach w których jest ona potrzebna. Regulację strapów można wykonywać beznarzędziowo. Możesz zatem zrobić to szybko i wygodnie – w dowolnym miejscu i w dowolnym momencie. Tłoczone aluminium w piętkach gwarantuje dużą wytrzymałość. Wytrzymalsze są również śruby montażowe wykonane z mocnej stali w klasyfikacji 8,8 (dla porównania większość firm wykonuje je w klasyfikacji 4,6).

Wiązania Union z kolekcji kolekcji UNION CUSTOM HOUSE dostępne są w zestawie razem z etui, które jest jednocześnie torbą termiczną.

Producent daje dożywotnią gwarancję na podstawę. Wiązania Union będą zatem wyborem bezpiecznym, którego nie powinieneś żałować. Nic dziwnego, bowiem to dobre wyposażenie z górnej półki. Przyjdzie nam za nie zapłacić około siedmiuset złotych. Jeśli jednak chodzi o wiązania, zawsze warto kupić możliwie najlepsze – niezależnie od poziomu twoich umiejętności. W razie potrzeby, będzie można je zastosować do nowej deski – gdy nico się poduczysz i zechcesz kupić nieco lepszą.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s