Fischer: narty z tradycją

Posted: October 13, 2014 in Sprzęt narciarski
Tags:

467542_79571851Fischer to jeden z wiodących producentów nart i sprzętu narciarskiego. Jest konkurencją dla takich gigantów jak Atomic, Rossignol czy Elan. Marka posiada wieloletnie doświadczenie i stale wdraża nowe technologie. Tak na przełomie lat powstają coraz lepsze narty, mające odpowiadać wszystkim potrzebom narciarzy jeżdżących w różnych warunkach, na różnym poziomie umiejętności oraz wszystkimi możliwymi technikami.

Fischer to austriacki producent sprzętu narciarskiego z siedziba w Ried im Innkreis. Firma stanowi część grupy Fischer Beteiligungsverwaltungs GmbH, a jej drugie przedsiębiorstwo to firma odziezowa Löffler Premium Sportswear.

Pierwsze narty Fischer powstały w 1924 roku, kiedy to Jose Fischer Senior założył swoją firmę. Początkowo oprócz nart produkowała ona także sanki oraz wózki ręczne. Nie była to jeszcze produkcja seryjna, jej początki datuje się na rok 1936. Znane do dziś logo firmy powstało zaś w roku 1958. Wtedy też marka zaczęła na dobre wchodzić do świadomości odbiorców i kojarzyć się jednoznacznie z nartami.

Narty Fischer – i wiele więcej

Dziś narty Fischer to jedne z najchętniej wybieranych, podobnie jak buty narciarskie i akcesoria. Narty zjazdowe to bowiem nie jedyna gałąź działalności firmy, która produkuje również narty biegowe oraz do skoków narciarskich, wiązania do biegówek i nart zjazdowych, a także akcesoria hokejowe. Producent stale rozszerza spektrum swoich działań oraz wdraża nowe autorskie rozwiązania i technologie, by iść z duchem czasu i nieustannie ulepszać swój sprzęt. W dobie tak dużej konkurencji w dziedzinie sportów zimowych, Fischer nie pozostaje w tyle. Tradycja zobowiązuje – narty Fischer cechują się niezmiennie najwyższą jakością oraz wytrzymałością.

Kupując sprzęt narciarski, warto zwracać uwagę na doświadczenie producenta, które ma niewątpliwy wpływ na jakość proponowanych przez niego produktów. Fischer to nie jedyny producent, który swoją działalność rozpoczynał na początku ubiegłego stulecia. W branży utrzymują się najlepsi i to im ufają sportowcy jak i amatorzy na całym świecie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s